На Херсонщині збільшився обсяг промислової продукції на 2,4%

У січні–лютому 2013 року порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг промислової продукції в цілому по області збільшився на 2,4% , повідомляє прес-служба ОДА із посиланням на Головне управління статистики у Херсонській області.

За видами діяльності випуск продукції збільшили підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції; з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності; з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції; з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

Водночас, зменшили випуск продукції підприємства з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів; машинобудування; металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування; з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net