Херсонський підприємець постраждав через свого бізнес-партнера

Херсонський підприємець постраждав через свого бізнес-партнера

Було б не так прикро директору херсонського підприємства «Т», якби він заплатив за розкрутку власного торговельного іміджу. А так - витратив мільйон із-за «підмоченої» репутації свого бізнес-партнера.

Як повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області, у 2012 році підприємство закупило більше 200 тонн дизельного палива для подальшого перепродажу його оптом і в роздріб. Сплативши понад 2,5 млн.грн., покупець отримав на руки відповідні видаткові та податкові накладні, рахунки-фактури і зі спокійною совістю відніс витрачені гроші до валових витрат та податкового кредиту.

Однак під час документальної перевірки податківці донарахували підприємству «Т» за цю покупку трохи більше одного мільйона гривень податків до сплати в бюджет. Як з'ясували ревізори ДПС у Херсонській області, у бізнес-партнера фірми «Т» узагалі відсутні робітники, виробниче обладнання, транспортні засоби для купівлі, продажу, зберігання 200 тонн дизпалива. За таких умов господарська операція не могла проводитися насправді. На думку перевіряючих, здійснювалася вона виключно для легалізації доходів.

За порушення податкового законодавства необачному директору підприємства «Т» донараховано 490,5 тис.грн. податку на прибутку та понад 530 тис.грн. ПДВ.