Херсонські податківці виявили більше трьохсот найманих нелегалів

Херсонські податківці виявили більше трьохсот найманих нелегалів

За два перші місяці цього року податківці Херсонщини у складі міжвідомчих робочих груп з легалізації найманої праці виявили 327 найманих осіб, які працювали нелегально, без офіційного оформлення трудових відносин , повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

Такі дієві заходи податківців стали позитивними, як для місцевої скарбниці, так і в основі дотримання соціальних гарантій в оплаті праці жителям Херсонської області. До бюджету сплачено близько 54 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Саме при виплаті заробітної плати мешканцям Херсонщини у січні – лютому 2013 році було встановлено 10 порушень податкового законодавства, які допустили юридичні та фізичні особи - місцеві суб'єкти господарювання. За наслідками перевірок податківцями донараховано до бюджету майже 111 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб, штрафних санкцій та пені.

«Легальна заробітна плата забезпечує нашим громадянам певні стандарти життя та соціального захисту,- зазначив голова ДПС у Херсонській області Анатолій Страшний. - Неофіційні виплати суттєво зменшують надходження податків і зборів до бюджетів та державних цільових фондів. Тому до злісних порушників, які не дослухаються до аргументів податкової, застосовуватиметься весь комплекс заходів, передбачених законодавством».