Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/05.2013/030513_01.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Через велику кількість вихідних херсонці можуть впасти у депресію

Через велику кількість вихідних херсонці можуть впасти у депресію

Через велику кількість вихідних херсонці можуть впасти у депресію

Людина на радощах забуває про будні, у хід ідуть сили, кошти , повідомляє ТСН.

А згодом і здоров'я, коли звична реальність несподівано повертається.

Правоохоронці, медики, прибиральники, пожежники - це здебільшого ті, у кого свята теж бувають, але рідше, ніж у інших.

Попри це, більшості українців все ж дісталося, можливо і не 12, але хоча б кілька позапланових вихідних на травневі свята. Головне - не впадати у крайнощі. Перетворюючи, приміром, увесь вільний час у суцільне свято. Психолог Юлія радить знаходити золоту середину. Інакше - депресія.

"Депресія буває як і недо, так і пере. Необхідно підтримувати баланс напруження і розслаблення. Тоді ми функціонуємо як здоровий організм, як здорова особистість", - говорить лікар.

Чимало серед українців і тих, хто на святкування дивляться скептично. Причина - не переконання, а, радше, через обставини. Матеріальні. Дорожник Дмитро каже, депресія жахливіша, коли до кінця місяця коштів не вистачає. А тому і не проти знехтувати свята - за додаткових кількасот гривень до зарплати.

Нагадаємо, на травневі свята для українців можуть "закрити" ліси. Через спеку українцям, можливо, доведеться коригувати плани щодо шашликів на лісовій галявині.