Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/04.2013/290413_05.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 179
Херсонці, погляньте на свою оселю оком злодія

Херсонці, погляньте на свою оселю оком злодія

Херсонці, погляньте на свою оселю оком злодія

Щоб помешкання не обікрали, воно має "подавати сигнал", що господарі вдома.

Журналісти розпитали у професійних квартирних злодіїв, як перехитрити зловмисника, щоб не повернутися у голі стіни, повідомляє ТСН.

Додамо, що святковий сезон для злодіїв уже почався. Цього тижня в спальному районі столиці домушник заліз у відчинене вікно на 10 поверсі.

Українці будуть відпочивати з 1 по 6 травня, потім на додаток мають ще чотири дні вихідних — з 9 по 12. Саме час пакувати валізи.

Професійні крадії стежать за постановами Кабміну і графіком трудового населення. Щойно ті за поріг - злодії самі беруться до роботи і активно обчищають квартири.

Злочинів більшає саме в місяці, коли народ у роз'їздах. Цифри по Україні за минулий рік малюють криву: зростання квартирних крадіжок припадає на березень, потім - у травні і пік - у липні-серпні.

Державна служба охорони вже готова до сезону атаки на житла. Поки що виклики здебільшого хибні, наприклад, ви забули закрити вікно на кухні і через це спрацювала сигналізація. Та вже наступного тижня вікна відчинятимуть професіонали. Але сигналізація - це і вартісно, і не завжди гарантія, що хепі-енд буде у мешканців, а не в злодія.

Екс-крадії зізнаються, що можна замаскуватися під сантехніка чи електрика і зробити зліпок вашого ключа від квартири. Кажуть, що будинок можна самому нашпигувати знаками. А за кілька днів прочитати. У під'їзд можна потрапити, представившись представником ліфтового господарства. Якщо крадія бездумно пустили, то зробили всі квартири в під'їзді вразливими для професіонала. Власне, залишається лише дізнатись, яка з них — порожня.

Важливий знак для крадія може бути у поштовій скриньці – вона часто буває відчинена. Наприклад, якщо у скриньці є багато важливої кореспонденції, то господарів немає вдома. Наприклад, якщо рекламу автошколи ніхто не забрав із килима перед дверима, значить їх ніхто не відчиняв. Але це — для крадіїв-новачків.

Сучасний професійний крадій – активний користувач Інтернету. Він є у соціальних мережах. І в нього дуже багато друзів. Це значить, якщо ви на своїй сторінці вихваляєтесь, що нарешті їдете на Ямайку або просто на дачу — це все одно, що ви клеїте плакат на дверях своєї квартири "Хата порожня!".

У міліції кажуть, що молоді сім'ї розписують свої подорожі в деталях і показують, на скільки виїздять із своєї квартири. А тим часом соціальна мережа — це реальне джерело для криміналу. Тож уже навіть поставивши валізи за двері, перед мандрівкою уважно погляньте на свою оселю оком злодія. Ви про нього ще не знаєте, а він уже нетерпляче чекає вашого від'їзду. Переконайтесь, що ви зробили все, щоб було куди повернутися з відпочинку.