Сухофрукти: користь чи шкода?

Горіхи та сухофрукти з давніх давен вважають дуже корисними для здоров'я людини й вже давно перестали бути дефіцитним товаром. Вони наповненні великою кількістю різноманітних вітамінів. Саме вони як ніщо інше підійдуть для невеликих перекусів між основними прийомами їжі. Однак, не все так чудово як здається на перший погляд.

Так вчені виявили, що сухофрукти та горіхи являються чудовим середовищем для зараження речовиною відомою під назвою афлатоксин. Відомо, що в разі неправильного зберігання продуктів харчування у них може з'явитися аспергили, особливі плісняві грибки, котрий і виробляє цей самий афлотоксин.

З часом афлотоксин накопичуються у тканинах печінки, провокуючи її токсичне ураження, перетворюючи тим самим здорові клітини на злоякісну пухлину. Впливає також і на імунну систему організму, роблячи її більш слабкішою.

Саме тому, варто бути дуже обережними при вживанні цих улюблених багатьма продуктів. Особливу увагу варто звертати на рахунок слідів плісняви на них чи упаковці.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net