Олександр Голобородько
Майже три десятиліття працював в обласній газеті «Наддніпрянська правда». Тривалий час був редактором всеукраїнської газети «Дачник». Член НСЖУ. Інтереси: краєзнавство, екологія, фото. Народився 23 грудня 1948 року у с. Станіславі Білозерського району.

Про "футбольний суботник" у Станіславі на Херсонщині

Поспішаючи на останню маршрутку, забіг на вогник: місцеві ентузіасти фізкультури та спорту ударно працювали біля місцевого спортивного комплексу, впорядковуючи прилеглу територію.

Невдовзі тут має розпочатися будівництво сучасного спортивного майданчика розмірами 42 х 24 м, з належними умовами для тренування футболістів та волейболістів.

Спочатку було дещо тіснувато, аби повноцінно розмістити майданчик, тож мешканці села, які живуть по сусідству з комплексом, Роман Володимирович Білінський, Ніна Миколаївна Боришполець та Євген Володимирович Шпигоцький пішли назустріч фізкультурникам і поступились частинами своїх городів.

Василь Ференц, керівник фермерського господарства «Діана», ентузіаст футболу, організатор, спонсор футбольної команди «Бригантина, однієї з найсильніших у Білозерському районі (нині лідирує у першості) розповів:

"Спорудження спортмайданчика у Станіславі – одне зі свідчень реалізації плану голови Херсонської обласної державної адміністрації, очільника обласної футбольної федерації Андрія Гордєєва з популяризації футболу серед юні та молоді, розширення мережі футбольних полів у сільській місцевості. На Білозерщині такі ж спортмайданчики планується спорудити у Чорнобаївці та Дар"ївці".

Олександр ГОЛОБОРОДЬКО,
фото автора