Олександр Голобородько
Майже три десятиліття працював в обласній газеті «Наддніпрянська правда». Тривалий час був редактором всеукраїнської газети «Дачник». Член НСЖУ. Інтереси: краєзнавство, екологія, фото. Народився 23 грудня 1948 року у с. Станіславі Білозерського району.

Воїни - побратими з Херсонщини

Із воїнами-побратимами, - усі ми, їх земляки... Хай Бог помагає усім нашим патріотам! На них чекають родини та рідні села!

Нині в багатьох селах відчувається хвилювання: що буде з їх «обрисами», керівними структурами, виробничим та духовним потенціалом?..

На подібні роздуми та емоційні стани «надихає» адміністративна реформа. Особливо не обходить це, мабуть, райцентри: як складуться нові стосунки між місцевими «столицями» та учорашніми «провінціями», чи не вдарить це по авторитетності, ресурсах, кошторисах, інтересах перших...

Є у Білозерському районі, що на Херсонщині, кілька сусідніх сіл – Станіслав, Олександрівка, Широка Балка, Софіївка. Історично та духовно поєднаних: їх мешканці споконвіку дружили, утворювали родини, користувались єдиними лікувальними, навчальними ресурсами тощо. Напевне, з часом, ці села й утворять єдине, органічно пов'язане, історично умотивоване адміністративне утворення.

А поки громадськість Білозерщини розмірковує про етапи невідворотності подальшого державотворчого процесу, наші сусідні села продовжують єднати сільські патріоти, захисники Вітчизни. Такі, як мій сусіда по рідному селу Станіслав Юрій ІВАНОВ, який на початку вересня повернувся із зони АТО...

Такі, як станіславець, контрактник, морський піхотинець (кулеметник) Сергій СОНЬКО (на фото зліва) та його побратим олександрівець, мобілізований, гранатометник Яків БАРАНОВ (на фото cправа). Хлопці прийшли на службу в різний час, познайомилися, коли чекали відправки на полігон. Служили в одному батальйоні, в різних підрозділах. Нині Сергій СОНЬКО перебуває у зоні безпосереднього протистояння агресорам.

Із воїнами-побратимами, - усі ми, їх земляки, зокрема станіславці, олександрівці, широкобалчани, софіївці, томинобалчани, чорнобаївці, білозерці...

Хай Бог помагає усім нашим патріотам! На них чекають родини та рідні села!

Олександр ГОЛОБОРОДЬКО
с. Станіслав