Архив::Херсонцы
 | Главная архива | На сайт
На Херсонщині викрито фіктивний ремонт плавучого крану
2013-01-18 09:45:52
Херсонською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері проведено перевірку в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів на транспорті у ДП «Херсонський морський торговельний порт» під час капітального ремонту плавучого крану, повідомляє прес-служба Херсонської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері.

Встановлено, що службові особи одного з підприємств підробили підпис колишнього директора-переможця закупівлі у договорах, укладених з портом та субпідрядниками, актах виконаних робіт.

Перевіркою встановлено, що субпідрядники, залучені переможцем закупівлі до проведення ремонту жодних робіт не виконували.

Внаслідок злочинних дій безпідставно перераховано на користь субпідрядників держані кошти на суму понад 500 тис. грн., хоча жодних робіт виконано не було.

Херсонською транспортною прокуратурою внесено данні про кримінальне правопорушення до ЄРДР.

Досудове розслідування триває.

ВНИМАНИЕ! Полный запрет наложен на комментарии, которые содержат угрозы, оскорбления, нецензурную лексику, а также спам и рекламу. За содержание комментариев администрация сайта ответственности не несёт.