Архив::Херсонцы
 | Главная архива | На сайт
Віктор Пелих вважає, що необхідно стимулювати господарства займатися тваринництвом
2013-01-17 15:29:20
Голова обласної ради Віктор Пелих на засіданні колегії ОДА, де розглядалося питання виконання в області заходів з розвитку тваринництва, висловив свою позицію щодо розвитку цієї галузі в регіоні, повідомляє прес-служба обласної ради.

- Сьогодні стан тваринництва в регіоні - це одне з найскладніших питань. Ми маємо говорити не у відсотковому співвідношенні показників. Адже коли йдеться про тваринництво на Херсонщині, то мова йде всього за шести тисячне поголів'я великої рогатої худоби.

За словами Віктора Пелиха, складність ситуації полягає у тому, що в регіоні майже не залишилося крупних товарних господарств, що в свою чергу, впливає на якість продукції тваринництва.

- Сьогодні виробники купують молоко в одноосібників. Про яку якість тут можна говорити? Як обліковувати? Це ті питання, на які місцева влада має відповісти. І відповідь тут одна: необхідно створювати умови, щоб у нас збільшилася кількість великих сільгосппідприємств. Тільки на сучасних тваринних фермах можна отримати якісну тваринну продукцію.

Віктор Пелих підкреслив, що необхідно стимулювати господарства займатися тваринництвом. Як приклад, припустив можливість звільнення від податків фермерів-початківців галузі. Адже тваринництво - це вартісна справа.

- Щоб збудувати й оснастити ферму, завести худобу необхідно немалі кошти. Тваринництво - справа нелегка. На мою думку, необхідно для таких господарників роботи податкові канікули, щоб вони бачили, що й влада зацікавлена в розвитку кожного такого господарства.

Також, Віктор Пелих акцентував, що спершу необхідно наповнювати вітчизняний ринок своєю якісною продукцією тваринництва, а вже потім - йти на експорт. За його словами, не припустимо, щоб в Україну постачали неякісні продукти у той час, коли власні виробники не можуть реалізувати свою.

ВНИМАНИЕ! Полный запрет наложен на комментарии, которые содержат угрозы, оскорбления, нецензурную лексику, а также спам и рекламу. За содержание комментариев администрация сайта ответственности не несёт.