Архив::Херсонцы
 | Главная архива | На сайт
На Херсонщині немає проблем з оформленням закордонних паспортів
2013-01-17 11:48:07
З 2 січня 2013 року підрозділи Державної міграційної служби України розпочали оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Проблем та затримок в оформленні документів в Херсонській області немає.
 
Як повідомляє прес-служба ДМС України в Херсонській області, наприкінці 2012 року ДМС України проведено всі необхідні підготовчі заходи, пов’язані з передачею від МВС України функції з оформлення закордонних паспортів.
 
Зокрема, передано необхідну документацію, обладнання, здійснено передбачені законодавством заходи з закупівлі бланків, здійснено підготовку фахівців тощо.
 
У перших числах січня мали місце поодинокі випадки незначних (до 3 днів) затримок у видачі документів за заявами, оформленими до 1.01.2013, пов’язані із технологічними процесами передачі справ від МВС до ДМС України.
 
На сьогодні Державна міграційна служба в Херсонській області приймає заяви громадян на оформлення документів для виїзду закордон, у тому числі і на термінове (до 10 днів) оформлення, а також видає паспорти за заявами, поданими до 1.01.2013 до підрозділів МВС.
 
Станом на 15 січня 2013 року, жодних причин для затримок в оформленні паспортів громадянина України для виїзду за кордон в Україні не існує.
 
ВНИМАНИЕ! Полный запрет наложен на комментарии, которые содержат угрозы, оскорбления, нецензурную лексику, а также спам и рекламу. За содержание комментариев администрация сайта ответственности не несёт.