Архив::Херсонцы
 | Главная архива | На сайт
Найкращі танцюристи живуть де?
2012-12-24 14:10:40
Олександр ГЛАЗУНОВ (Акценти №51 (302) 19.12.2012)
У неділю, 16 грудня, в актовій залі Херсонського державного університету відбувся щорічний звітний концерт Херсонського обласного осередку Всеукраїнської хореографічної спілки
Більше, ніж на дві години, Проведено обласний семінар за ЗО танцювальних колективів з Херсона та області прикували до себе погляди публіки, яка, незважаючи на складні погодні умови того дня є й ювіляри Олександр Величко та (вітер, мороз), все ж покинула свої домівки і прийшла підтримати талановиту юнь.
Концерт почався 3 дебюту - на сцені виступили найменші учасники концерту, для яких цей виступ був першим у житті.
Рік, що минає, для обласного осередку Національної Спілки хореографів України, як розповіла його Голова - заслужений працівник культури України, доцент, завідувачка кафедри сучасної хореографії ХДУ Алла Рехліцька був насичений подіями як загальнодержавного, так і обласного масштабів.
Було проведено конкурси "Весняний розмай", «Натхнення», . «Херсонське розмаїття». Проведено обласний семінар за темою: «Сучасний стан полікультурних хореографічних співвідношень». Серед членів Спілки цьогоріч на складні погодні умови того дня є й ювіляри Олександр Величко та Віктор Кізяков, яких щиро привітали учасники заходу.
Після короткого звіту та привітання настав час танцювальним колективам довести, що вони не дарма готувалися до участі у звітному концерті.
На сцені сяяли усіма барвами райдуги та хореографічними «па» учасники ансамблю «Едельвейс», «Зоресвіт», «Радуга», «Веселка», «Віночок».,.
Серед інших колективів помітно виділявся ансамбль танцю «Барвінок» зі своєю хореографічною композицією «Протистояння» - це досить драматичний модерністський номер. Центральною фігурою була емоційна, пластична особа дівчини, всередині якої розвивалося справжнє протистояння. Оригінальності і драматизму додавали й костюми, виконані у футуристичному стилі з цікавого матеріалу.
Хоча все ж найбільше емоцій викликав танцювальний колектив «Сузір'я» з хореографічною композицією «Ода мечте», після виконання якої зала ще довго не могла вгамувати свої емоції.
«Перлина Скіфії», як на думку автора, стала однією з перлин концерту.
А закінчився звітний концерт справжньою «Карнавальною феєрією» у виконанні ансамблю «Радість», які під запальну музику, незважаючи на мороз, принесли у Херсон карнавал з Ріо-де-Жанейро.
«Самые лучшие танцоры живут где? В Херсоне и Херсонской области!», - такими словами вітали всіх, хто зібралися, дід Мороз зі Снігуронькою, без яких звісно не могло обійтися передноворічне дійство.
Не погодитися з казковими героями неможливо, наші - найкращі.
Хочеться подякувати організаторам та учасникам за неперевершені емоції, які вони подарували присутнім у залі.