Архив::Херсонцы
 | Главная архива | На сайт
«Хакери» отаборилися в державній установі?
2012-09-12 18:13:06
За неофіційною інформацією скандал навколо непрацюючого сайту Херсонської обласної державної адміністрації - це не «атака хакерів», як розповідають місцеві ЗМІ, а такий собі «піар - хід» задля привернення уваги до презентації оновленого дизайну сайту ОДА!

Спочатку не повірив - хіба можливі подібні «жарти» з офіційним сайтом державної установи, тим більше облдержадміністрації на яку орієнтуються всі органи влади на Херсонщині. Але потім засумнівався...

Дуже дивною виглядає заставка на «атакованому» сайті ОДА - якась анонімна маска (це на офіційному державному сайті!) повідомляє, що "До початку нової інформаційної ери на Херсонщині залишилось... стільки-то годин». Порахував і вийшло, що «нова інформаційна ера» точнісінько співпадає з запрошенням журналістів і громадськості на прес-конференцію в Херсонську облдержадміністрацію. Дуже дивний збіг обставин...

Потім почитав на херсонських сайтах, що в прес-службі ОДА «відмовилися повідомити, чи залучені до розслідування даного інциденту співробітники СБУ» - теж дуже дивно: паралізовано роботу головного офіційного інформаційного джерела області, а правоохоронцям не повідомили?

От і замислився - що ж це тоді шановні херсонці в державі коїться? Якщо все правда і завтра в облдержадміністрації громадськості презентують оновлений сайт ОДА, то чи можна такими методами привертати до нього увагу? Заради «піар-трюків» невідомих «хакерів», які напевно мають доступ до комп'ютерної мережі державної установи, на добу залишати громадян всієї області без інформації про діяльність обласної влади?

Та ні! Маячня якась - впевнений, що хтось просто пошуткував і сайт ОДА (оновлений чи ні) вже відновить свою роботу, жартівники чи хакери будуть покарані, а у губернатора завтра пройде планова прес-конференція по актуальних проблемах життя області.

Максим Мимоходько
 
ВНИМАНИЕ! Полный запрет наложен на комментарии, которые содержат угрозы, оскорбления, нецензурную лексику, а также спам и рекламу. За содержание комментариев администрация сайта ответственности не несёт.