У моєму серці слово Кобзаря

Культурно мистецьку акцію з такою назвою розпочало комунальне підприємство «Кіновідеопрокат» для школярів Херсона та Херсонської області

Є такі постаті в нашій історії, які вбирають у себе живу душу народу, стають невід'ємною частиною його життя. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко.

Напередодні відзначення двохсотріччя від дня народження Тараса Григоровича, Комунальне підприємство «Кіновідеопрокат», розпочало цикл виїзних кінопоказів авторської програми - «В МОЄМУ СЕРЦІ СЛОВО КОБЗАРЯ» у школах нашого міста Херсона та області.

Директор КП «Кіновідеопрокат» Євген Максимов підкреслює, фахівці нашого підприємства розробили програму таким чином, щоб кожний учень зрозумів і усвідомив для себе силу слова Великого Кобзаря.

У відеопрограмі, яка спрямована на ознайомлення молодого покоління з життєвим шляхом великого сина України, митця, геніального художника, визначного поета, підкреслюється, в першу чергу, його значення в національному відродженні та в наш час розбудови української державності.

Протягом години у проекті звучать вірші, пісні у виконанні Ірини Білик, рок-гуртів «Сад» та «Мертвий півень», гурту «Ділема» та інші.

КП «Кіновідеопрокат» вже показав у навчальних закладах № 16, 24 та 41 міста Херсона.

Андрій Ростов

Застывшая флотилия Херсона
Эти причалы так глубоко вмёрзли в Днепр под Херсоном, что кажется - уже никогда не освободят из зимнего плена застывшую флотилию Херсона ....
Шаг Херсон
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net