Злочинну кругову поруку фірми-банкрута розірвали податківці Херсонщини

Днями слідчі податкової міліції ДПС у Херсонській області внесли відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочали кримінальне провадження за ст.219 КК України відносно службових осіб фірми-банкрута - ТОВ «А».

Як повідомляє ДПС у Херсонській області, хитрий план доведення підприємства до банкрутства «розкусили» безпосередньо працівники сектору з боротьби з фіктивним банкрутством та організації оперативних заходів із скорочення податкового боргу УПМ ДПС у Херсонській області.

Аби не платити прострочений кредит та проценти, директор ТОВ «А» уклав договір поруки з ТОВ «В». При чому договір завідомо не відповідав фінансовій спроможності поручителя. Адже маючи заборгованість перед банком, фірма «А» зобов'язалась оплатити фінансові зобов'язання іншого ТОВ «Н» та нести відповідальність всім своїм майном загальною сумою 17,5 млн. грн.

Звісно, умови договору виконано не було. А компаньйон - ТОВ «В» не забарився: він швидко ініціював справу про банкрутство підприємства «А».

Сума збитків нанесених ТОВ «А» банку у зв'язку з невиконанням кредитної дисципліни перевищує 500 тис. грн.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net