На Херсонщині скасовано занадто м’який вирок сільському голові-хабарнику

Вироком Новотроїцького районного суду Херсонської області засуджено голову Сергіївської сільської ради до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади голів сільських рад строком на 3 роки , із звільненням від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.

Сільський голова засуджений за те, що він вимагав та отримав хабар у розмірі 5000 грн. за сприяння в отриманні поштової адреси на будівлю, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Однак судом виключено з об'єму обвинувачення епізод незаконного отримання головою сільради 15 тис. грн. за допомогу у наданні земельної ділянки розміром 0,15 га у користування.

Прокурор Новотроїцького району подав апеляцію на рішення суду з метою скасування занадто м'якого вироку через безпідставне виключення з об'єму обвинувачення зазначеного епізоду отримання хабара. Прокуратурою області підтримано апеляцію прокурора району.

Апеляційним судом Херсонської області вимоги прокуратури визнано обґрунтованими, вирок суду першої інстанції скасовано, а справу направлено на новий судовий розгляд.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net