На Херсонщині скасовано занадто м’який вирок сільському голові-хабарнику

На Херсонщині скасовано занадто м’який вирок сільському голові-хабарнику

Вироком Новотроїцького районного суду Херсонської області засуджено голову Сергіївської сільської ради до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади голів сільських рад строком на 3 роки , із звільненням від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.

Сільський голова засуджений за те, що він вимагав та отримав хабар у розмірі 5000 грн. за сприяння в отриманні поштової адреси на будівлю, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Однак судом виключено з об'єму обвинувачення епізод незаконного отримання головою сільради 15 тис. грн. за допомогу у наданні земельної ділянки розміром 0,15 га у користування.

Прокурор Новотроїцького району подав апеляцію на рішення суду з метою скасування занадто м'якого вироку через безпідставне виключення з об'єму обвинувачення зазначеного епізоду отримання хабара. Прокуратурою області підтримано апеляцію прокурора району.

Апеляційним судом Херсонської області вимоги прокуратури визнано обґрунтованими, вирок суду першої інстанції скасовано, а справу направлено на новий судовий розгляд.