В колонію на Херсонщині знову намагались передати заборонені предмети

Оперативними відділами спільно з відділом охорони та відділу нагляду і безпеки установ області проводиться постійна цілеспрямована робота по перекриттю каналів надходження наркотичних речовин до зон що охороняється.

Як повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області, 25 лютого о 20 годинні 30 хвилин під час здійснення обходу по периметру охороняємої зони та прямуючи до дільниці соціальної реабілітації, був виявлений та затриманий двадцятивосьмирічний громадянин Ш., який намагався здійснити перекид до охороняємої зони.

Під час догляду було виявлено та вилучено одну пляшку( 0,5л.), 2 мобільних телефони, 5 зарядних пристрої та речовина буро-зеленого кольору з пряним запахом.

За вказаним фактом Суворовським РВ УМВС України в Херсонській області проводиться дослідча перевірка.

Слід зазначити, що вказаний чоловік раніше вже затримувався співробітниками Північної ВК №90 17.01.2013 року о 19 год. 40 хв. на адміністративній території біля ділянки КСС (№ 7), у якого при спробі здійснити перекид вилучений пакет чорного кольору, при розкритті якого було виявлено та вилучено 21 мобільний телефон, дві колоди гральних карт та дві пляшки по (0,5 л.) спиртовмісної речовини.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net