Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/02.2013/270213_06.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
На Херсонщині податківець отримав 20 тис. грн. хабара

На Херсонщині податківець отримав 20 тис. грн. хабара

На Херсонщині податківець отримав 20 тис. грн. хабара

Прокуратурою Херсонської області спільно з працівниками УБОЗ задокументовано факт отримання хабара працівником ДПІ в м. Херсоні.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області, встановлено, що головний державний податковий інспектор податкової служби вимагав у приватного підприємця хабар у розмірі 20 тис. грн.

За незаконну винагороду податківець пообіцяв не відображати в акті позапланової перевірки приватного підприємства виявлені порушення податкового законодавства, фінансові санкції за які складали 200 тис. грн.

Передача грошей відбулася в ресторані, розташованому на території одного з міських парків, після чого працівника фіскальної служби затримали правоохоронці.

Дані про кримінальне правопорушення занесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 368 КК України. Досудове розслідування триває.