Прокуратуру не задовольнив вирок суду, винесений винуватцю смертельного ДТП на Херсонщині

Прокуратуру не задовольнив вирок суду, винесений винуватцю смертельного ДТП на Херсонщині

Прокуратура не погоджується із занадто м'яким вироком для винуватця ДТП, в якому загинула людина.

До трьох років позбавлення волі засуджено мешканця Голопристанського району Херсонської області, з вини якого сталася ДТП, що призвела до загибелі людини, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

14 липня минулого року батько із пасинком везли «Москвичем» товар для продажу на базарі у сусіднє село. На перехресті, ігноруючи правила дорожнього руху, з другорядної дорожньої полоси вилетів джип «Suzuki» та вдарив «Москвич» у бік. Водій легкового автомобіля загинув на місці, його пасинка з травмами середньої тяжкості забрали до лікарні. Загиблий був вдівцем, мав двох доньок та пасинка, і доглядав стару матір. Очевидці розповідають, що винуватець ДТП перебував у стані алкогольного сп'яніння та намагався втекти з місця події.

Під час слідства та судового розгляду справи водій «Suzuki» поводив себе зухвало та заявляв про те, що уникне відповідальності.

Винесений судом вирок, прокуратура вважає занадто м'яким і з ним не погоджується. «На нашу думку призначене покарання не відповідає тяжкості скоєного злочину. Суд застосував занадто м'яку міру. У дорожньо-транспортній пригоді загинула людина, інша зазнала травм. Не поза нашою увагою і зухвалість обвинуваченого. У зв'язку з цим вже підготовлено апеляцію на вирок суду. Ми вимагатимемо 5 років позбавлення волі для винуватця», - зауважив прокурор Голопристанського району Андрій Коваленко.