Прокуратуру не задовольнив вирок суду, винесений винуватцю смертельного ДТП на Херсонщині

Прокуратура не погоджується із занадто м'яким вироком для винуватця ДТП, в якому загинула людина.

До трьох років позбавлення волі засуджено мешканця Голопристанського району Херсонської області, з вини якого сталася ДТП, що призвела до загибелі людини, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

14 липня минулого року батько із пасинком везли «Москвичем» товар для продажу на базарі у сусіднє село. На перехресті, ігноруючи правила дорожнього руху, з другорядної дорожньої полоси вилетів джип «Suzuki» та вдарив «Москвич» у бік. Водій легкового автомобіля загинув на місці, його пасинка з травмами середньої тяжкості забрали до лікарні. Загиблий був вдівцем, мав двох доньок та пасинка, і доглядав стару матір. Очевидці розповідають, що винуватець ДТП перебував у стані алкогольного сп'яніння та намагався втекти з місця події.

Під час слідства та судового розгляду справи водій «Suzuki» поводив себе зухвало та заявляв про те, що уникне відповідальності.

Винесений судом вирок, прокуратура вважає занадто м'яким і з ним не погоджується. «На нашу думку призначене покарання не відповідає тяжкості скоєного злочину. Суд застосував занадто м'яку міру. У дорожньо-транспортній пригоді загинула людина, інша зазнала травм. Не поза нашою увагою і зухвалість обвинуваченого. У зв'язку з цим вже підготовлено апеляцію на вирок суду. Ми вимагатимемо 5 років позбавлення волі для винуватця», - зауважив прокурор Голопристанського району Андрій Коваленко.