На Херсонщині викрито підпільний цех по виготовленню фальсифікованого коньяку

 На Херсонщині викрито підпільний цех по виготовленню фальсифікованого коньяку

У Бериславському районі Херсонської області працівники УДСБЕЗ викрили діяльність підпільного цеху, де розливали фальсифікований коньяк , повідомляє прес-служба СЗГ УМВС україни в Херсонській області.

Подолання такого негативного явища, як тіньовий ринок алкоголю, на сьогодні є одним з головних завдань, які стоять перед Управлінням державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Херсонщини. Адже вживання неякісної та фальсифікованої алкогольної продукції може завдати великої шкоди здоров'ю громадян.

- Дуже відомій вітчизняній торговій марці, під чиїми логотипами виготовлявся фальсифікат, завдано шкоди на суму 23 тисячі гривень, – повідомляє начальник УДСБЕЗ УМВС Денис Лактіонов.

Під час проведення обшуку в будинку 63-річної організаторки незаконного бізнесу оперативники вилучили 190 пляшок готової підробленої продукції, 170 літрів спирту, 200 літрів ще не розлитого коньяку, 10 літрів харчової фарби, ароматизатори, 540 порожніх пляшок, 5 тисяч пробок, етикетки різних марок коньяку та 250 термоковпаків з логотипом відомого торгового будинку з виробництва коньяку. Жінка облаштувала цех у підсобному приміщенні, де фальсифікат виготовлявся у повній антисанітарії. Організаторка планувала збувати алкоголь невеликим магазинам та кафе за ціною, трохи нижчою за ринкову. Та завдяки оперативним діям міліціонерів, фальсифікат не дійшов до споживачів. Нині зразки продукції направлено на експертизу, після висновків якої стане відомо, наскільки шкідливим для здоров'я людини є вилучений коньяк.

Розпочато кримінальні провадження за ч.2 ст.204 Кримінального кодексу України "Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів" та ч.1 ст.229 КК України "Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару". Жінці загрожує чималий штраф або позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.