У січні податківці Херсонщини зареєстрували 41 кримінальне правопорушення

У січні 2013 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) слідчим відділом ДПС у Херсонській області обліковано 27 кримінальних правопорушень у сфері оподаткування, повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

За фактами ухилення від сплати до бюджету податків та платежів в особливо великих розмірах зареєстровано 6 кримінальних правопорушень, 2 - за фактом незаконного виготовлення та збуту продукції підакцизної групи. Ще 5 правопорушень обліковано за фактами розкрадання бюджетних коштів, відповідальність за які передбачена ст.191 КК України.

До суду з обвинувальним актом направлено 2 досудових розслідування.

Загалом із моменту вступу в дію нового Кримінального процесуального кодексу слідчими ДПС у Херсонській області зареєстровано 142 кримінальних правопорушення.

ЄРДР - це створена за допомогою автоматизованої системи електронна база даних, відповідно до якої здійснюється збирання, зберігання, захист, облік, пошук, узагальнення певних відомостей, які використовуються для формування звітності, а також надання інформації про дані, внесені до реєстру.

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net