На херсонщині в ПВК №90 вилучили заборонені предмети

Оперативними відділами спільно з відділом охорони та відділу нагляду і безпеки установ області проводиться постійна цілеспрямована робота по перекриттю каналів надходження наркотичних речовин до зон що охороняється , повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

Так, 13.02.2013 року о 19 годинні 45 хвилин начальником оперативного відділу Північної виправної колонії №90 на адміністративній території установи біля маскувальної огорожі було затримано громадянина К. (колишній засуджений ПВК №90), 25.03.1989 р.н. з двома пакунками обмотані клейкою стрічкою, який намагався здійснити перекид до охороняємої зони.
Після чого було викликано слідчо-оперативну групу Суворовського РВ УМВС України в Херсонській області. Під час відкриття пакунків було виявлено та вилучено два пакунки із сухими дріждями та два мобільних телефона, два пакунка з речовиною рослинного походження буро-зеленого кольору з пряним запахом.

За вказаним фактом Суворовським РВ УМВС України в Херсонській області проводиться досудове розслідування.

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net