На Херсонщині у Голопристанську колонію хотіли перекинути “мобілки” і наркотики

На Херсонщині у Голопристанську  колонію хотіли перекинути “мобілки”  і наркотики

У Голопристанській ВК(№7) затримано двох громадян, які намагалися здійснити перекид заборонених предметів до зони що охороняється.

Оперативними відділами спільно з відділом охорони та відділу нагляду і безпеки установ області проводиться постійна цілеспрямована робота по перекриттю каналів надходження наркотичних речовин до зон що охороняється.

Як повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області, 09 лютого 2012 о 23 год. 30 хв. в результаті проведених спільних оперативно-розшукових заходів співробітниками сектору оперативно-розшукової роботи управління, оперативним відділом Голопристанської виправної колонії (№ 7) сумісно з співробітниками РВ УМВС України в Голопристанському районі Херсонської області на території адміністративної будівлі Голопристанської ВК (№7) було затримано двох громадян, які намагалися здійснити перекид заборонених предметів до зони що охороняється. Під час догляду пакунків виявлено та вилучено три (3) мобільних телефони та речовину коричневого кольору приблизною вагою 30 гр.

За вказаним фактом Голопристанським РВ УМВС України в Херсонській області проводиться досудове розслідування.