На Херсонщині у Голопристанську колонію хотіли перекинути “мобілки” і наркотики

У Голопристанській ВК(№7) затримано двох громадян, які намагалися здійснити перекид заборонених предметів до зони що охороняється.

Оперативними відділами спільно з відділом охорони та відділу нагляду і безпеки установ області проводиться постійна цілеспрямована робота по перекриттю каналів надходження наркотичних речовин до зон що охороняється.

Як повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області, 09 лютого 2012 о 23 год. 30 хв. в результаті проведених спільних оперативно-розшукових заходів співробітниками сектору оперативно-розшукової роботи управління, оперативним відділом Голопристанської виправної колонії (№ 7) сумісно з співробітниками РВ УМВС України в Голопристанському районі Херсонської області на території адміністративної будівлі Голопристанської ВК (№7) було затримано двох громадян, які намагалися здійснити перекид заборонених предметів до зони що охороняється. Під час догляду пакунків виявлено та вилучено три (3) мобільних телефони та речовину коричневого кольору приблизною вагою 30 гр.

За вказаним фактом Голопристанським РВ УМВС України в Херсонській області проводиться досудове розслідування.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net