На Херсонщині прокуратурою скасовано незаконну постанову слідчого

Прокуратурою Чаплинського району скасовано незаконну постанову слідчого СВ Чаплинського РВ УМВС України в Херсонській області про закриття кримінального провадження за фактом смерті місцевої мешканки в районній лікарні. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

В ході розслідування слідчий здійснив лише огляд трупу на наявність тілесних ушкоджень. Не знайшовши слідів насильницької смерті, він прийняв передчасне та необґрунтоване рішення про закриття кримінального провадження. В той же час органом слідства не перевірено чи надали лікарі та медперсонал лікарні необхідну медичну допомогу хворій, яка перебувала в тяжкому стані, і чи не сприяли їх дії настанню смерті останньої.

Провадження за фактом ненадання допомоги хворому медичним працівником відновлено, прокурором надані вказівки щодо заходів які необхідно провести в подальшому здійсненні досудового розслідування.

З метою усунення виявлених порушень та недопущення аналогічних фактів при здійсненні досудового розслідування прокуратурою району внесено подання на адресу начальника СУ УМВС України в Херсонській області.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net