Прокуратура виявила неприпустимі порушення законодавства з боку Каховської РДА

Прокуратура виявила неприпустимі порушення законодавства з боку Каховської РДА

Каховською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку здійснення районною державною адміністрацією загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року». Основна увага правоохоронного органу приділена виконанню програм оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення молоді соціальним житлом, попередження бездоглядності.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури з посиланням на Каховську міжрайонну прокуратуру, за результатами перевірки виявлено неприпустимі порушення вищевказаного законодавства.

Так, в 2012 році програму «Права дитини в дії» профінансовано недостатньо, а на 2013 рік коштів взагалі не виділено, внаслідок чого неможливо ефективно захищати майнові та житлові права неповнолітніх.

Також, не дивлячись на прийняття у травні 2012 року «Районної програми профілактики дитячої бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх на 2012-2014 роки», керівництвом Каховської РДА досі не виділено 15 тис. гривень необхідних для реалізації її заходів.

Одним з пріоритетних напрямків реалізації прав дітей є забезпечення їх повноцінним оздоровленням та відпочинком.

Натомість, Каховською РДА не пролонговано програму «Про оздоровлення та відпочинок», яка закінчилась в 2012 році, а коштів на оздоровлення та відпочинок дітей у 2013 році взагалі не передбачено.

Для усунення порушень законодавства Каховською міжрайонною прокуратурою внесено подання на ім'я голови районної державної адміністрації.