41 підприємець на Херсонщині поплатився за продаж алкоголю й тютюну підліткам

41 підприємець на Херсонщині поплатився за продаж алкоголю й тютюну підліткам

Протягом 2012 року 41 порушника позбавлено ліцензій за продаж неповнолітнім алкогольних напоїв та цигарок , повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

Також підприємці, які нехтували законом та суспільною мораллю, сплатять до бюджету майже 279 тисяч гривень штрафів.

У цілому торік податківці регіону перевірили 164 суб'єкта господарювання, наскільки в них цивілізовані умови торгівлі «міцними» напоями та тютюновими виробами. У результаті виявлено 185 порушень.

Серед найпоширеніших, окрім продажу підакцизних товарів дітям, виявилися реалізація тютюнових виробів та алкоголю без необхідних на те ліцензій чи марок акцизного податку, продаж «градусних» напоїв за цінами нижчими від мінімально дозволених законом та завищення цін на сигаретах. У загальному заліку за виявлені порушення підприємці сплатять до бюджету понад 537 тисяч гривень штрафів, із них до казни вже надійшло 434,3 тисячі гривень.

«У новому році ми й надалі будемо пильнувати ринок торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Адже продавати цю продукцію «тінейджерам» неприпустимо. Більше того, будуть проводитися спільні з УМВС України та прокуратурою Херсонської області профілактичні заходи і перевірки», - наголосила начальник регіонального управління Департаменту контролю за обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів у Херсонської області Галина Танань.