Трагедія з сезонними робітниками на Херсонщині

Моторошна трагедія сталася у Гладківці Голопристанського району. Вночі тут фактично заживо згоріла людина.

Двоє сезонних робітників, що мешкали у гостьовому будиночку, розташованому поряд з оселею хазяїна, вирішили попити кави. Один із чоловіків зібрався запалити конфорку плити, під'єднаної до газового балону. І чи то сірники були мокрими, чи то запалив він їх не одразу, факт у тому, що в досить невеличкому приміщенні накопичився газ і тільки-но пішла іскра, людину обдало вогняною хвилею.

За лічені секунди тіло чоловіка обгоріло на 95%. Постраждав і його напарник. Обох одразу ж доправили до реанімаційного відділення Голопристанської ЦРЛ. Та якщо в одного чоловіка, який обгорів на 35%, є реальні шанси на життя – потерпілого реанімобілем переправили до опікового центру Херсонської обласної клінічної лікарні, то у випадку з його товаришем медики нічого вдіяти не змогли. Чоловік був нетраспортабельним і прожив всього кілька годин.

Наразі обставини інциденту в Гладківці вивчає поліція. Але скоріше за все в даній ситуації за трагедію ніхто не відповідатиме. Кримінальне провадження якщо й відкриють, то з позначкою «нещасний випадок».

Марина САВЧЕНКО
"Новий День"