За нечесний бізнес двоє херсонців поплатилися волею

За нечесний бізнес двоє херсонців поплатилися волею

Двох мешканців Херсонської області позбавлено волі за умисне ухилення від сплати податків та замаху на заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах.

Зокрема, керівник одного підприємства вирішив зекономити на сплаті податку на додану вартість. Для цього він носив до офіційних документів викривлені та неправдиві відомості. Занижуючи об'єкт оподаткування керівник ухилився від сплати податку на 1,7 млн.грн. Усі ці факти встановлено досудовим слідством ГУ Міндоходів у Херсонській області.

Вироком одного із районних судів м.Херсона керівника визнано винним та позбавлено волі строком на три роки.

Інший бізнесмен накинув око на державні кошти. Зловживаючи службовим становищем, він власноруч виправляв цифри, підроблював звітні документи.

Досудовим слідством встановлено, що громадянин створив усі умови для незаконного заволодіння коштами з державного бюджету України на суму 111 тис.грн. Більше того, він ухилився від сплати 758 тис.грн. податку на прибуток.

За фактами замаху на заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах та службового підроблення районний суд міста визнав бізнесмена винним та призначено покарання у виді позбавлення волі на п'ять років.