П’яні перегони на Херсонщині

Жодні штрафи чи перспектива позбавлення водійських прав, схоже, не лякають любителів проїхатися із вітерцем у п'яному вигляді – дня не минає, аби хтось із них не потрапив у халепу.

Так, у селі Князе-Григорівка Великолепетиського району Херсонщини 40-літній чолов'яга після кількох чарок спиртного так хвацько кермував трактором, що не втримав його на дорозі. Трактор цілком очікувано перекинувся, але його власник, на диво, не загинув, відбувшись всього лише забоєм грудної клітини.

Значно гірше закінчилася поїздка «з вітерцем» ще для двох мешканців Нижньосірогозького району області. Біля села Анатоліївка вони перекинулися, але цього разу на мотоциклі. Один з учасників поїздки загинув на місці, інший отримав важку черепно-мозкову травму.

Однак усі рекорди дурощів побили члени молодіжної компанії, котрі серед білого дня влаштували п'яні перегони на мотоциклах центральним проспектом Ушакова в Херсоні. Вони так летіли вперед, не розбираючи дороги, що обидва мотоцикли біля будівлі діагностичного центру врізалися в одну і ту ж саму легківку.

Внаслідок ДТП двоє водіїв та пасажир двоколісок віком від 24 до 28 років «набули» цілу колекцію травм, починаючи від черепно-мозкових, і закінчуючи забоями та ушкодженнями грудної клітини та кінцівок. Втім, хіба можна було сподіватися на щось інше за такого перебігу подій?

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"