На Херсонщині чоловік зробив харакірі

Аби дошкулити дружині, чоловік... зробив собі харакірі. Мешканець села Чорнянка у Каховському районі Херсонщини у поминальні дні помандрував на кладовище – відвідати поховання рідних та близьких.

Там він, за розповсюдженим звичаєм, перехилив кілька чарок оковитої , а потім подався додому. Та дорогою 52-річного главу родини розібрав хміль, і з порогу він повідомив жінку, що піде до якогось генделика продовжувати пиятику.

Бачачи, що чоловік і без того добре напідпитку, та категорично заборонила йому виходити з хати. А селянин так образився, що у відповідь штрикнув себе ножем у живіт – загинути від цього не загинув, але до районної лікарні на операцію потрапив.

Того ж дня вкоротити собі віку ні з того ні з сього намагався і 29-річний парубок з села Біляївки Нововоронцовського району області.

Різниця виявилася хіба що в іншому знарядді для суїциду: замість ножа той використав пляшку із хімікатами невідомого походження. Хімікати селянин випив, і його також шпиталізували із гострим отруєнням. Чи виживе – невідомо.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий день"