На Херсонщині посадовець вимагав хабар за землю

На Херсонщині посадовець вимагав хабар за землю

4 вересня 2013 року працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Херсонській області спільно з прокуратурою Херсонської області у приміщенні адміністративної будівлі однієї з селищних рад задокументували факт вимагання селищним головою неправомірної вигоди у розмірі 80 тис. доларів США від одного з приватних підприємців.

Посадовець вимагав гроші за передачу земельної ділянки для будівництва автокемпінгу, площею 2 га, яка розташована понад трасою «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ».

До посередництва в отриманні неправомірної вигоди голова селищної ради залучив свого близького знайомого, який і отримав 80 тис. доларів США в салоні свого автомобіля «MITSUBISНI», біля будівлі селищної ради.

Посередник намагався втекти з місця пригоди та позбутися отриманих грошей, але був затриманий працівниками УБОЗ УМВС та слідчим прокуратури Херсонської області.

На теперішній час прокуратурою Херсонської області ведеться досудове розслідування злочину передбаченого ч. 5 ст. 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» (карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна).

СЗГ УМВС у Херсонській області