На Херсонщині щоденна стрілянина

На свята – ані дня без стрілянини та бійок у п'яних компаніях. Мешканець села Новософіївка Голопристанського району Херсонщини поїхав з дружиною відпочивати на берег Чорного моря, до курортного селища Лазурне у Скадовського району області, навіщось прихопивши з собою пневматичний пістолет.

Там підпиле подружжя зчепилося з іншою, такою ж хмільною та агресивною компанією, і пролунав постріл. Кулька з «пневматика» потрапила приїжджому у ліву руку, тож виймати її довелося вже в лікарні, після повернення додому. Причому поліція досі не розуміє, хто в кого стріляв.

Адже поранений стверджує: його поцілив хтось із суперників, а дружина пораненого каже, що у бійці чоловік нібито сам у себе вистрілив, випадково смикнувши за курок.

Ще одна схожа історія – днем раніше у приміському селищі Комишани. Де просто в центрі населеного пункту чоловік спершу побив, а потім поранив кількома пострілами з травматичного пістолету свого 37-річного односельця, котрий щойно вийшов з магазину. Постраждалий нині у лікарні, і стрільця розшукують правоохоронці.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"