На Херсонщині затримали чоловіка при спробі передачі пакунку

На Херсонщині затримали чоловіка на адміністративній території Північної ВК № 90 при спробі здійснити перекид , повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

Оперативними відділами спільно з відділом охорони та відділу нагляду і безпеки установ Херсонської області проводиться постійна цілеспрямована робота по перекриттю каналів надходження наркотичних речовин до зон що охороняється, так 17.01.2013 року о 19 год. 40 хв., під час відпрацювання оперативної інформації оперативним відділом Північної виправної колонії УДПтСУ в Херсонській області (№90) на адміністративній території біля ділянки КСС (№7) було затримано громадянина Шинякіна О.С. у якого при спробі здійснити перекид вилучений пакет чорного кольору, при розкритті якого було виявлено та вилучено 21 мобільний телефон дві колоди гральних карт та дві пляшки по (0,5 л.) спиртовмісної речовини.

За вказаним фактом Суворовським РВ УМВС України в Херсонській області проводиться дослідча перевірка.

 

 

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net