У Херсоні втікачку зняли з дерева

У Херсоні втікачку зняли з дерева

У Херсоні зниклу дівчинку знайшли... на дереві. Десятирічна школярка відпросилася в матері погратися у дворі, але на вечерю не повернулася додому. 

Вже близько одинадцятої години вечора стривожена мати зателефонувала на «102». На виклик приїхали слідчо-оперативна група Дніпровського районного відділу Нацполіції та екіпаж патрульної поліції.

Патрульні почали обходити квартали по сусідству, і комусь з них спало на думку глянути наверх. Розшукувана дівчинка причаїлася поміж гілля на дереві.

«Альпіністку» зняли та передали батькам. Вона зізналася, що просто загралася і вчасно не пішла додому. Потім побачила біля свого помешкання кілька поліцейських машин, злякалася і вирішила сховатися.

Прес-офіцер управління патрульної поліції Херсона Андрій Кований розповів кореспонденту «Голосу України», що мати дівчинки свого часу притягувалася до адмінвідповідальності за невиконання батьківських обов'язків щодо старшого сина.

Але у випадку з донькою протокол складати не стали, адже мала виглядала цілком доглянутою і на негаразди в родині не скаржилася.