Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/05.2013/160513_28.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
За останню добу більше чотирьохсот херсонців звернулись до міліції

За останню добу більше чотирьохсот херсонців звернулись до міліції

За останню добу більше чотирьохсот херсонців звернулись до міліції

Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України в Херсонській області надійшло 439 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші поді ї, з них 149 – з ознаками кримінальних правопорушень. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Крім того, за порушення правил дорожнього руху складено 147 протоколів, з них 10 за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Також, минулої доби, у Новотроїцькому районі під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання 38-річної місцевої жительки співробітниками міліції виявлено та вилучено автомат часів ВВВ та 90 патронів калібру 5,45 мм, 4 патрони калібру 5,6 мм та 1 патрон калібру 7,62 мм. Вилучене направлено на дослідження.

У місті Нова Каховка під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання 54-річного безробітного співробітниками міліції виявлено та вилучено газовий пістолет марки "АТМАСА" калібру 9 мм, зі слідами переробки. Вилучене направлено на дослідження.