У Херсоні знайшли два трупи в річці

У Херсоні знайшли два трупи в річці

Сьогодні, 6 грудня у Херсоні в районі Нафтогавані працівники поліції спільно з водолазами у річці виявили автомобіль «Део», в салоні якого знаходилися тіла чоловіка та жінки без зовнішніх ознак насильницької смерті.

Поліцейські встановили, що вказаний автомобіль близько трьох тижнів тому був взятий в оренду, після чого водій перестав виходити на зв'язок. Власник машини звернувся до поліції.

Оперативники провели ряд заходів, направлених на встановлення місцезнаходження автомобіля та водія. В ході цієї роботи працівники поліції знайшли свідків, які бачили автомобіль в районі Нафтогавані. Люди припустили, що водій був у стані алкогольного сп'яніння. Крім того, надійшов сигнал з GPS-навігатора «Део» з району Нафтогавані.

Зважаючи на цю інформацію, працівники поліції одразу ж стали перевіряти версію про те, що автомобіль міг скотитися у річку. До спецоперації залучили водолазів, які і виявили автомобіль на дні. За допомогою спецтехніки автомобіль дістали з річки. Під час огляду в салоні виявили тіла чоловіка та жінки.

Причина та обставини загибелі людей встановлюються. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення за ст.115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство». Наразі призначена низка експертиз для встановлення причини загибелі людей.

Відділ комунікації поліції Херсонської області