Спирт з марихуаною розливали у Генічеську

Спирт з марихуаною розливали у Генічеську

На Херсонщині попалися на гарячому генічеські алкогольні комерсанти, які впродовж останніх двох років здійснювали виготовлення фальсифікованих алкогольних виробів з метою подальшого їх збуту.

За результатами досліджень цей «сурогат» – фальсифікований під алкогольний напій «коньяк», вироблений з порушенням нормативної документації, що несе загрозу для здоров'я та життя людей.

І все це збувалось у торгівельно-розважальних закладах на узбережжі Азовського моря та на території м. Генічеськ та Генічеського району Херсонської області.

Надійним джерелом реклами та місцем збуту фальсифікованої продукції виступали соціальні Інтернет-мережі «ВКонтакте» та «Одноклассники».

Ці факти стали відомими завдяки роботі працівників оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області.

За результатами проведення обшуків припинено незаконну діяльність підпільного цеху та вилучено 110 літрів готової продукції - «коньяку», в скляних та пластикових пляшках, обклеєних етикетками «Генічеськ коньяк», 8 літрів рідини з характерним запахом спирту, ємності з барвниками та ароматизаторами «Коньяк», «Ром», а також 20 грам мілко подрібненої речовини рослинного походження, схожу на наркотичну речовину – каннабіс (марихуана).

В даний час продовжуються заходи по документуванню протиправної діяльності ланки постачальників спирту з території інших областей України.

Досудове слідство у кримінальному провадженні за ознаками ч.3 ст.204 КК України здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області