Вечірня хвиля "замінувань" в Херсоні

Як повідомляють спостерігачі від громадської мережі ОПОРИ по обіді 17 липня одразу на кількох виборчих дільницях Херсона відбулася евакуація дільничних виборчих комісій та спостерігачів у зв'язку з повідомленнями про замінування приміщень, де проходить голосування.

На шістьох виборчих дільницях у Корабельному районі м. Херсон та Білозерському районі Херсонської області, що входять до виборчого округу №183, членів ДВК, спостерігачів та виборців було евакуйовано у зв'язку з повідомленнями про замінування приміщень.

Спостерігачі повідомили про випадки на виборчих дільницях у Шуменському мікрорайоні (ВД по вул. Лавреньова - 8.б), на Острові - три дільниці за адресою вул. Шангелія - 9, одна дільниця у селищі Комишани та одна в Білозерському районі.

За повідомленням УМВС всього надійшло шість викликів. Працівниками УМВС проведено обстеження 16 дільниць: 3 у с. Комишани, 4 – у смт Білозерка, 9 – у м. Херсоні. На місце події оперативно виїздили наряди поліції та спеціалізовані формування, що здійснюють перевірку приміщень і розмінування.

Наталія БОГРЕНЦОВА
Прес-секретар Громадської мережі ОПОРА в Херсонській області