На Херсонщині загинув водолаз

19.03.2013 о 1255 до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м. Херсона міської ради надійшла інформація про зникнення водолазу під час виконання підводних робіт на території ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» затон № 3), повідомляє прес-служба Сектору ЦЗ Комсомольського району м.Херсона.

Оперативною групою управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м. Херсона міської ради організовано рятувально-пошукові роботи із залученням аварійно-рятувального загону спеціального призначення (далі – АРЗ СП) Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області (підполковник Мерзенюк В.А.), згідно Плану взаємодії між аварійно-рятувальними формуваннями Територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Херсонській області та управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м. Херсона міської ради.

В ході пошукової операції рятівниками АРЗ СП виявлено тіло чоловіка 1949 р.н., який загинув в результаті порушення правил безпеки при виконанні зазначених робіт.

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net