На Херсонщині загинув водолаз

На Херсонщині загинув водолаз

19.03.2013 о 1255 до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м. Херсона міської ради надійшла інформація про зникнення водолазу під час виконання підводних робіт на території ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» затон № 3), повідомляє прес-служба Сектору ЦЗ Комсомольського району м.Херсона.

Оперативною групою управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м. Херсона міської ради організовано рятувально-пошукові роботи із залученням аварійно-рятувального загону спеціального призначення (далі – АРЗ СП) Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області (підполковник Мерзенюк В.А.), згідно Плану взаємодії між аварійно-рятувальними формуваннями Територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Херсонській області та управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м. Херсона міської ради.

В ході пошукової операції рятівниками АРЗ СП виявлено тіло чоловіка 1949 р.н., який загинув в результаті порушення правил безпеки при виконанні зазначених робіт.