На Херсонщині ногу чоловіка затягнуло у шнек комбайну

На Херсонщині ногу чоловіка затягнуло у шнек комбайну

29 липня о 21:00 на пульт Служби порятунку «101» м. Скадовськ зателефонували із с. Новомиколаївка і попросили надати допомогу у діставанні чоловіка, ногу якого затягнуло у конструкцію комбайну.

Рятувальники, долаючи 20 км відстань, досить швидко прибули на місце події. З'ясувалось, що двоє комбайнерів здійснювали технічний огляд комбайну Дон-1500, готуючись до ранкового виходу в поле.

Один з чоловіків оступився, і миттєво його ногу затягнуло шнековим механізмом. На крик товариша зреагував колега, і відразу відімкнув мотор. Спершу селяни викликали реанімаційний автомобіль із Скадовська. Проте лікарі самі дістати постраждалого не могли, і вже тоді звернулися до рятувальників.

Понад 2 години тривала ця «ювелірна» і дуже складна робота. Адже ногу чоловіка затягнуло по коліно. Бійці 4-го караулу 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини за допомогою бензорізу, гідравлічних ножиців та іншого спецінструменту сантиметр за сантиметром звільняли постраждалого від металевих конструкцій. Одночасно лікарі, які знаходились поряд, вводили чоловікові знеболююче.

Після завершення рятувальної операції постраждалого 1982 р. н. доставлено до реанімації Скадовської центральної районної лікарні у важкому стані. Родичі постраждалого та односельці щиро подякували скадовським рятувальникам Антону Галаку, Костянтину Толмачову та Сергію Філіпенку за витримку та професіоналізм.

ГУ ДСНС України у Херсонській області