На Херсонщині з вівторка потепліє

На Херсонщині з вівторка потепліє

У вівторок, 19 березня по всій Україні істотно потеплішає. На заході очікується дощ, місцями сильний, на півдні невеликий дощ. Місцями на заході буде до +10 тепла, на півночі вночі до -7 морозу. Вітер південно-східний 5-10 мс. Про це повідомляє "Метеопрог".

У північних областях

Без істотних опадів. Температура вдень підніметься до відміток +3 ... +5 градусів тепла., Вночі близько -6 морозу. У Чернігівській області вночі до -7 градусів морозу. Вітер південно-східний 5-10 мс.

У південних областях

Невеликий дощ по всьому півдню, крім Запорізької області. Температура вдень +8 ... +10 градусів, вночі +2 ... +4 градусів. У Запорізькій області вночі до -1 градуса. Вітер південно-східний 5-10 мс.

У західних областях

Дощ, місцями сильний. Температура вдень підніметься до відміток +3 ... +5 тепла, місцями до +7 градусів. Вночі температура буде -4 ... -1 нижче нуля, місцями до -5 градусів. На Закарпатті вдень +8 ... +10 вище нуля, вночі 0 ... +2 градусів. Вітер південно-східний 5-10 мс.

У східних областях

Хмарно і без опадів. У Луганській області сонячно. Удень +4 ... +6 градусів, вночі -4 ... -2 градуси. Вітер південно-східний 5-10 мс.

У центральних областях

Похмуро, без опадів. Невеликий дощ очікується в Житомирській і Вінницькій областях. Температура вдень +6 ... +8 тепла, місцями до +3 градусів. Вночі -4 ... -2 градуси, місцями до -6 нижче нуля. Вітер південно-східний 5-10 мс.