Гідрометцентр прогнозує сприятливу погоду на свято 8 Березня

Гідрометцентр прогнозує сприятливу погоду на свято 8 Березня

За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, на наступному тижні утримуватиметься доволі прохолодна погода з невеликими коливаннями температур і незначною кількістю опадів. Про це під час брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.

«На жіноче свято встановиться цілком сприятлива погода. Максимальні температурні показники сягатимуть +3...+8 градусів, але на більшості території утримуватиметься +1...+5 градусів. Можливі незначні опади, але, вважаю, вони не зіпсують таке велике свято», - наголосив Микола Кульбіда.

За його словами, істотне потепління очікується в Україні починаючи з 20-х чисел березня.

У найближчу ніч низькі температури затримаються в Україні. Найхолодніше буде у північних, частково центральних та західних областях. Вночі можливі температури до -12 градусів. На решті території: вночі -4...-9 градусів, вдень 0...-5 градусів. Найтепліше буде на півдні, Закарпатті та Прикарпатті, де максимальні температури сягатимуть +8...+10 градусів.

6-8 березня очікується підвищення температури – вночі до 0...-5 градусів, вдень до +3...+8 градусів. Спочатку потепління прийде у західні регіони, а згодом 7-8 березня і на решту території. На півдні можливо стовпчик термометра підніметься до +8...+13 градусів.

9-10 березня очікується хвиля похолодання з незначними коливаннями температур. 11-12 березня знову очікується невелике підвищення температури.