Прокуратура Херсонщини подала апеляцію на м'який вирок суду

Вироком Високопільського районного суду Херсонської області засуджено засновника МПП «Таврія» до 5 років позбавлення волі з конфіскацією половини особистого майна, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки зі сплатою штрафу у розмірі майже 5 тис. грн. Також засуджено юриста підприємства до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки, сплатою штрафу понад 10 тис. грн. із звільненням від відбування покарання з трьохрічним іспитовим строком, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Посадових осіб МПП «Таврія» визнано винними в тому, що вони за попередньою змовою заволоділи кредитними коштами трьох банківських установ, спричинивши їм матеріальні збитки у розмірі 6 млн. грн.

На вирок суду старшим прокурором Великоолександрівської міжрайонної прокуратури внесено апеляцію, підтриману прокуратурою області, з підстав м'якості призначеного покарання.

Апеляційний суд Херсонської області визнав обґрунтованою та задовільним апеляцію державного обвинувача, вирок суду першої інстанції скасовано, а справу направлено на новий судовий розгляд.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net