Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/02.2013/210213_23.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Прокуратура Херсонщини подала апеляцію на м'який вирок суду

Прокуратура Херсонщини подала апеляцію на м'який вирок суду

Прокуратура Херсонщини подала апеляцію на м'який вирок суду

Вироком Високопільського районного суду Херсонської області засуджено засновника МПП «Таврія» до 5 років позбавлення волі з конфіскацією половини особистого майна, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки зі сплатою штрафу у розмірі майже 5 тис. грн. Також засуджено юриста підприємства до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки, сплатою штрафу понад 10 тис. грн. із звільненням від відбування покарання з трьохрічним іспитовим строком, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Посадових осіб МПП «Таврія» визнано винними в тому, що вони за попередньою змовою заволоділи кредитними коштами трьох банківських установ, спричинивши їм матеріальні збитки у розмірі 6 млн. грн.

На вирок суду старшим прокурором Великоолександрівської міжрайонної прокуратури внесено апеляцію, підтриману прокуратурою області, з підстав м'якості призначеного покарання.

Апеляційний суд Херсонської області визнав обґрунтованою та задовільним апеляцію державного обвинувача, вирок суду першої інстанції скасовано, а справу направлено на новий судовий розгляд.