Прокуратура Херсонщини подала апеляцію на м'який вирок суду

Прокуратура Херсонщини подала апеляцію на м'який вирок суду

Вироком Високопільського районного суду Херсонської області засуджено засновника МПП «Таврія» до 5 років позбавлення волі з конфіскацією половини особистого майна, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки зі сплатою штрафу у розмірі майже 5 тис. грн. Також засуджено юриста підприємства до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки, сплатою штрафу понад 10 тис. грн. із звільненням від відбування покарання з трьохрічним іспитовим строком, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Посадових осіб МПП «Таврія» визнано винними в тому, що вони за попередньою змовою заволоділи кредитними коштами трьох банківських установ, спричинивши їм матеріальні збитки у розмірі 6 млн. грн.

На вирок суду старшим прокурором Великоолександрівської міжрайонної прокуратури внесено апеляцію, підтриману прокуратурою області, з підстав м'якості призначеного покарання.

Апеляційний суд Херсонської області визнав обґрунтованою та задовільним апеляцію державного обвинувача, вирок суду першої інстанції скасовано, а справу направлено на новий судовий розгляд.